Rozpis zápasů

Články FK Pardubice

• Zápas se třemi vyloučenými hráči rozhodla pro Teplice proměněná penalta

28/09/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic zvítězili v 10. kole Chance Ligy na stadionu oslabených Pardubic 1:0. Domácí hráli od 28. minuty bez vyloučeného Dominiquea Simona, v závěru úvodního dějství dostal červenou kartu i Tomáš Solil. V 57. minutě oslabil hosty Michal Bílek, i tak ale Severočeši početní výhodu využili, když se v 86. minutě prosadil z penalty premiérovým gólem v české lize střídající Roman Čerepkai. V nastavení dostal červenou i domácí trenér Jiří Saňák.
    • Mladá Boleslav remizovala v dramatickém zápase s Pardubicemi 2:2

22/09/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v 9. kole Chance Ligy pouze remizovali doma s Pardubicemi 2:2. Hosty poslal do vedení Tomáš Zlatohlávek, ještě v úvodním dějství odpověděl Tomáš Ladra a krátce po změně stran otočil výsledek Vasil Kušej. Dělbu bodů zařídil krátce po příchodu na trávník bývalý hráč domácích Ladislav Krobot.
    • Slavia proti Pardubicím potvrdila roli favorita, rozhodl gól Dioufa

01/09/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie v 7. kole Chance Ligy potvrdili roli favorita a Pardubice doma zdolali 2:0. Červenobílí udrželi neporazitelnost v sezoně nejvyšší soutěže a před reprezentační pauzou ztrácejí tři body na lídra tabulky a obhájce titulu Spartu, mají však utkání k dobru. Slavii poslal v páté minutě nastavení první půle do vedení El Hadji Malick Diouf a ve 49. minutě zvýšil Tomáš Chorý. V 65. minutě dostal červenou kartu domácí Filip Prebsl, ale Východočeši již zdramatizovat závěr nedokázali.