16SK Dynamo České Budějovice92:231

Zprávy

• Šok na Letné! Olomouc otočila duel na půdě mistra, Sparta poprvé prohrála

27/09/2024 | Reportáže
      Fotbalisté pražské Sparty doma nečekaně podlehli v 10. kole Chance Ligy Olomouci 2:3. V lize prohráli na Letné poprvé od loňského května a sérii 21 zápasů. V neúplné tabulce zůstal obhájce titulu o skóre druhý za Slavií, která je jediným neporaženým týmem v soutěži. Navíc má k dobru nedělní vršovické derby na hřišti Bohemians 1905.
    • Sparta potvrdila formu v Budějovicích, oslabené Dynamo porazila 2:0

22/09/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty v 9. kole Chance Ligy zvítězili v Českých Budějovicích 2:0 a znovu se bodově dotáhli na vedoucí tým tabulky Slavii, která v sobotu porazila Plzeň. Obhájce titulu poslal do vedení v 11. minutě Martin Vitík, po změně stran přidal pojistku už v přesilovce po vyloučení domácího Ubonga Ekpaie Ermal Krasniqi. Letenští naplno bodovali i v pátém venkovním utkání ligového ročníku. Dynamo zůstává v sezoně jako jediné bez výhry a v tabulce je nadále poslední.
    • Sparta zůstává venku stoprocentní. Výhru v Hradci řídili Haraslín a Rrahmani

31/08/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty zvítězili v sedmém kole Chance Ligy v Hradci Králové 2:0. Pražané rozhodli o výhře už v první půli, kdy se trefili Lukáš Haraslín a Albion Rrahmani. Obhájce titulu udržel neporazitelnost v ročníku, pošesté v ligové sezoně zvítězil a před zářijovou reprezentační pauzou si pojistil vedení v neúplné tabulce. Plzeň se Slavií ztrácejí na letenský tým šest bodů, odehrály však o dva zápasy méně.
    • Sparta poprvé ztratila! Se Slováckem zachránila penaltou remízu

24/08/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty v utkání 6. kola Chance Ligy pouze remizovali doma se Slováckem 2:2 a poprvé v sezoně nejvyšší soutěži nezvítězili. Obhájce titulu vede neúplnou tabulku o tři body před Plzní a Slavií, které před odvetou 4. předkola evropských pohárů o víkendu nehrají a mají zápas k dobru. V ligovém ročníku už není žádný stoprocentní tým.
    • Sparta vyhrála v Jablonci a zůstává stoprocentní. Trefili se Haraslín a Tuci

17/08/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty v utkání 5. ligového kola zvítězili v Jablonci 2:1 a bez ztráty bodu vedou neúplnou tabulku o dva body před Slavií. Skóre zápasu otevřel Lukáš Haraslín, gólovou pojistku přidal po změně stran Indrit Tuci. V závěru řádného hracího času před dlouhým nastavením snížil Jakub Martinec. Letenští od březnového debaklu 1:6 v Liverpoolu vyhráli v jedenáctém soutěžním zápase venku po sobě. Ve středu je v Malmö čeká úvodní duel závěrečného 4. předkola Ligy mistrů.
    • Sparta otočila malé derby proti Bohemians a stále neztratila ani bod

10/08/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty zvítězili na hřišti Bohemians 1905 ve čtvrtém kole Chance Ligy 2:1 a pojistili si vedení v neúplné tabulce. Za domácí otevřel skóre pražského derby Júsuf Hilál, za hosty vyrovnal ještě do přestávky Indrit Tuci a ve druhém poločase vstřelil vítězný gól Veljko Birmančevič. V úterý čeká Spartu v Bukurešti odveta 3. předkola Ligy mistrů proti FCSB.
    • Sparta zůstává stoprocentní, odpor Dukly zlomil Vitík

02/08/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty porazili doma v pražském derby nováčka Duklu 2:0 a i ve 3. kole Chance Ligy zvítězili. O triumfu obhájců titulu rozhodli Martin Vitík a po změně stran z penalty Veljko Birmančevič. Svěřenci dánského trenéra Larse Friise po úterním postupu přes irský Shamrock Rovers v kvalifikaci Ligy mistrů uspěli i v pátém soutěžním utkání v ročníku, ve všech dali minimálně dvě branky. Zároveň se ideálně naladili na úterní úvodní duel 3. předkola "milionářské" soutěže s rumunským FCSB.
    • Sparta na Stínadlech porazila Teplice, neprohrála s nimi pojedenácté v řadě

27/07/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty ve druhém kole Chance Ligy uspěli 4:1 v Teplicích a vítězně se naladili na úterní domácí odvetu 2. předkola Ligy mistrů proti Shamrocku. Pražany poslal do vedení v 47. minutě Martin Vitík. Po hodině hry srovnal Jaroslav Harušťák, na jeho premiérový gól v nejvyšší soutěži ale odpověděl za pouhých 75 sekund Lukáš Haraslín. V nastavení přidali pojistku střídající hráči Victor Olatunji a Ermal Krasniqi. Obhájci titulu navázali na triumf nad Pardubicemi a Shamrockem a zvládli i třetí soutěžní zápas v nové sezoně.
    • Úřadující mistr zahájil nový ročník Chance Ligy vítězně, otočil duel s Pardubicemi

19/07/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty v úvodním kole nového soutěžního ročníku Chance Ligy porazili Pardubice 2:1. Východočeši sice na trávníku epet ARENY vedli díky trefě Jana Kalabišky z 25. minuty, v nastavení první půle ovšem srovnal domácí Matěj Ryneš a po změně stran završil obrat Pražanů Victor Olatunji svým gólem v 59. minutě. Sparťané tak zapsali premiérové vítězství v sezoně a výhrou se naladili na úterní úvodní utkání druhého předkola Ligy mistrů na hřišti Shamrock Rovers. Pardubičtí si na první bodový zisk musejí počkat.
    • OBRAZEM: Radost, šampaňské a pohár nad hlavou. Sparta obhájila titul

27/05/2024 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté AC Spart Praha navázali na loňský triumf, po roce opět ovládli FORTUNA:LIGU a po nedělní remíze s plzeňskou Viktorií v poměru 1:1 na domácím stadionu převzali pohár pro ligového mistra. Podívejte se na korunovaci českého fotbalového šampiona v naší bohaté fotogalerii.
    • Mistrovská Sparta remizovala s Plzní a vytvořila nový rekord FORTUNA:LIGY

26/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté mistrovské Sparty remizovali doma ve FORTUNA:LIZE v posledním 5. kole nadstavbové Skupiny o titul s Plzní 1:1 a ziskem 87 bodů v sezoně vytvořili nový rekord v historii samostatné ligy. Pražané vedli po gólu Jaroslava Zeleného, ve druhé půli vyrovnal střídající Tomáš Chorý. Letenští nenavázali na středeční vítězství 2:1 na stadionu Viktorie ve finále domácího poháru, po němž zkompletovali po 10 letech double.
    • Sparta slaví ligový titul, zpečetila jej výhrou v Boleslavi 5:0

18/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty vyhráli díky čtyřem gólům Jana Kuchty v předposledním 4. kole skupiny o titul ve FORTUNA:LIZE v Mladé Boleslavi 5:0 a poprvé od roku 2001 obhájili trofej. Pražané udrželi před městským rivalem Slavií, která třetí sezonu po sobě obsadila druhé místo, čtyřbodový náskok. Vršovickým v souběžně hraném utkání nepomohlo ani vítězství 2:1 na Slovácku.
    • Sparta ubránila půlhodinové oslabení, díky remíze se přiblížila titulu

11/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty navzdory půlhodinovému oslabení remizovali doma ve 2. kole skupiny o titul FORTUNA:LIGY v pražském derby se Slavií bez branek a výrazně se přiblížili obhajobě trofeje. Letenští, kteří od 63. minuty dohrávali bez vyloučeného Lukáše Haraslína, tři zápasy před koncem soutěže nadále vedou tabulku o čtyři body před městským rivalem.